ŁKS Łódź kontra Chojniczanka Chojnice, wynik spotkania: 2-1

ŁKS Łódź kontra Chojniczanka Chojnice zakończony wynikiem 2-1. W dniu 2023-04-02 10:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy ŁKS Łódź a Chojniczanka Chojnice.

Pierwsza część spotkania między ŁKS Łódź i Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: B. Szeliga 28' 1-0 K. Dankowski K. Dankowski 77' 2-0 S. Skrzypczak 90' 2-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: V. Okhronchuk 12' A. Tutyskinas 74'

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: G. Bukhal 45' M. Mikolajczyk 61'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu ŁKS Łódź stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów z dużym zaangażowaniem śledzi ciekawe starcia ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak V. Okhronchuk G. Bukhal nader często zaserwowały kapitalnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między graczami są nieustępliwe, rzadko bywa jednoznacznie, iż mecze nas męczą. Zdarzają się ostre faule kończące się czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty czy gole gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych, przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich drużyn jak ŁKS Łódź i Chojniczanka Chojnice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.