Mecz ŁKS Łódź kontra Stomil Olsztyn zakończony wynikiem 0-2 dnia 2022-03-12 17:00 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź a Stomil Olsztyn wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-03-12 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn.

Gole strzelali: P. Mikita 45' 0-1 P. Mikita 86' 0-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Moreno 35' O. Koprowski 45' Samu Corral 49' Ricardinho 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 35' J. Kisiel 35' K. Toporkiewicz 64' T. Tymosiak 74' S. J. Bwanga 90' P. Mikita 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 59'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Sędzią głównym tego spotkania był J. Małyszek. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Stomil Olsztyn zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej oddani kibice futbolu śledzą niezwykle ciekawe starcia, które startują w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze jak J. Moreno K. Zwir raz za razem gwarantują fantastycznym entuzjastom futbolu mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Natrafiamy na przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtej kartki, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki między graczami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania mało interesujące. Z tego powodu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Stomil Olsztyn w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.