Mecz między ŁKS Łódź i Lech Poznan zakończony wynikiem 2-3 dnia 2024-04-21 13:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz

Wczorajszy mecz pomiędzy ŁKS Łódź a Lechem Poznań dostarczył kibicom pełnego emocji widowiska. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź i zakończyło się zwycięstwem Lecha Poznań 3-2. Goście prowadzili 1-0 na przerwę, ale ostateczne zwycięstwo zapewnili sobie po pełnej nerwów drugiej połowie. Sparing odbył się 21 kwietnia 2024 roku o godzinie 13:00 w ramach 29. kolejki Ekstraklasy.

Relacja z meczu piłki nożnej: ŁKS Łódź - Lech Poznan

Na przepięknym stadionie Miejskim LKS Łódź odbył się mecz pomiędzy miejscowym zespołem a drużyną Lech Poznan. Sędzią głównym spotkania był Damian Sylwestrzak. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice obu drużyn głośno dopingowali swoich ulubieńców.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się kontrolować przebieg gry. Pierwszą bramkę dla Lechii zdobył Mikael Ishak w 36. minucie po ładnym podaniu od Eliasa Anderssona, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0 do przerwy.

Druga połowa rozpoczęła się od dynamicznej gry obu zespołów. W 56. minucie Filip Marchwiński podwyższył prowadzenie Lecha na 2-0, znów po asyście Eliasa Anderssona. Mimo trudności, ŁKS Łódź nie poddał się i zdołał odrobić straty - w 60. minucie bramkę na 1-2 zdobył Kay Tejan, a w 86. minucie wyrównał Stipe Jurić.

Ostatnie minuty meczu były niezwykle emocjonujące. W doliczonym czasie gry, w 90. minucie, Filip Marchwiński ponownie trafił do siatki, zapewniając Lechowi zwycięstwo 3-2 nad ŁKS Łódź.

Spotkanie nie obyło się bez kontrowersji - zarówno gospodarze, jak i goście, dostali kilka żółtych kartek. W 68. minucie Thiago Ceijas z ŁKS Łódź został ukarany czerwoną kartką, co skomplikowało sytuację dla gospodarzy.

Po zakończonym meczu kibice opuszczali stadion z różnymi emocjami. ŁKS Łódź będzie musiał szybko podnieść się po porażce i przygotować do kolejnych spotkań z Gornikiem Zabrze, Slaskiem Wroclaw i Piastem Gliwice. Z kolei Lech Poznan czekają starcia z Cracovią Kraków, Ruchem Chorzów i Legią Warszawa.