Mecz ŁKS Łódź - Korona Kielce zakończony wynikiem 0-0

Pierwsza część spotkania między ŁKS Łódź oraz Korona Kielce zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-03-05 11:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy ŁKS Łódź a Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 58' M. Bakowicz 72'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 31' M. Zebic 33' A. Danek 52' P. Malarczyk 57' M. Zebic 59'

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 59'

Sędzią głównym tego spotkania był D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Coraz częściej kibice śledzą interesujące poczynania ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. N. Monsalve M. Szpakowski raz za razem serwują kapitalnym entuzjastom mnóstwo wrażeń. Interesujące walki między zawodnikami okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, że są to zmagania drętwe. Często obserwujemy brutalne faule, niezwykłe asysty oraz gole dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga. ŁKS Łódź oraz Korona Kielce jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.