Mecz ŁKS Łódź - Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-09-30 16:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: D. Kort 78' 1-0 M. Fábry 84' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 50' D. Kort 63' P. Janczukowicz 87' K. Dankowski 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia meczu - G. Kawałko. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Raków Częstochowa.

Liczna grupa kibiców śledzi bardzo interesujące poczynania ligi I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo M. Dabrowski wielokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom mnóstwo emocji. Zmagania pomiędzy piłkarzami bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko bywa, iż potyczki męczą fana. Zdarzają się ostre faule zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. ŁKS Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.