ŁKS Łódź II kontra Lech Poznań II, wynik spotkania: 2-2

W najnowszym spotkaniu II Ligi - East drużyny ŁKS Łódź II oraz Lech Poznań II zmierzyły się na boisku Stadionu Miejskiego LKS Łódź. Mecz zakończył się remisem 2-2, pomimo tego, że na przerwę zespoły schodziły przy wyniku 1-0. Spotkanie miało miejsce dokładnie tydzień temu, 15 kwietnia 2024 roku o godzinie 16:15.

II Liga - East: ŁKS Łódź II 2-2 Lech Poznań II

Mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź II a Lech Poznań II odbył się na Stadionie Miejskim LKS Łódź w ramach 28. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym spotkania był Franciszek Kaliszewski. Podopieczni obu drużyn zaprezentowali się dziś fantastycznie, a emocje sięgały zenitu.

Na pierwsze uderzenie czekaliśmy do 8. minuty, kiedy to A. Młynarczyk strzelił dla gospodarzy, dając im prowadzenie 1-0. ŁKS Łódź II kontrolowało grę i efektownie broniło swojej bramki, co sprawiało kłopoty gościom z Lecha Poznań II.

Po przerwie, w 65. minucie, Ł. Dynel podwyższa wynik na 2-0 dla Gospodarzy, a trybuny oszalały z radości. Jednak Lech Poznań II nie zamierzał się poddać. S. Pawłowski zdobył bramkę dla swojej drużyny w 72. minucie, zmniejszając straty do 2-1.

Do końca regulaminowego czasu pozostało niewiele, a emocje na boisku sięgały zenitu. S. Pawłowski ponownie meldował się na listę strzelców, tym razem w 88. minucie, wyrównując na 2-2. Mecz zakończył się remisem, zapewniając kibicom niezapomniane emocje do samego końca.

Ostrzeżenia w postaci żółtych kartek były dziś na porządku dziennym. Po stronie gospodarzy ukarani zostali: A. Louveau, J. Kuzma, A. Tutyskinas oraz A. Iwanczyk. Natomiast w zespole Lecha Poznań II żółte kartki obejrzał M. Wichtowski oraz I. Brzyski.

Nie odnotowaliśmy dzisiaj żadnych czerwonych kartek.

Obie drużyny zaprezentowały dziś wysoki poziom sportowy, co daje nadzieję na emocjonujące starcia w ich kolejnych meczach. ŁKS Łódź II zmierzy się z Olimpią Grudziądz, SKRĄ Częstochowa oraz Radunią Stężyca, natomiast Lech Poznań II czeka rywalizacja z drużynami Stomil Olsztyn, Kalisz oraz Hutnik Kraków. Czy zobaczymy równie pasjonujące pojedynki jak ten dzisiejszy? Kibice z pewnością nie mogą się doczekać kolejnych spotkań w II Lidze - East.