Górnik Polkowice - ŁKS Łódź, wynik meczu - 0-2

W dniu 2022-05-08 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Zmierzyły się Górnik Polkowice i ŁKS Łódź.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Górnik Polkowice oraz ŁKS Łódź zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: R. Pirulo 14' 0-1 R. Pirulo 77' 0-2 B. Szeliga

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Kozubal 13' M. Piatkowski 17' M. Biernat 47' K. Fryzowicz 55'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Radaszkiewicz 28' M. Wolski 75' J. Moreno 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Odra Opole a ŁKS Łódź zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani śledzą potyczki ligi I Liga. Fascynujące drużyny piłkarskie i zawodnicy jak A. Kozubal M. Radaszkiewicz nieustannie serwują swoim kibicom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Interesujące walki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, nie często bywa jednoznacznie, iż są to spotkania nudne. Obserwujemy ostre faule, niezwykłe bramki czy asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych. Górnik Polkowice oraz ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.