Spotkanie ŁKS Łódź - Ruch Chorzów zakończone wynikiem 2-0

ŁKS Łódź - Ruch Chorzów, wynik końcowy 2-0. Dnia 2022-08-19 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź oraz Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź oraz Ruch Chorzów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-0.

Gole strzelali: Pirulo 35' 1-0 M. Lorenc 48' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 54'

Żółte kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Górnik Łęczna a Ruch Chorzów z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Podbeskidzie.

Liczni kibice śledzą pasjonujące poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi oraz piłkarze tacy jak M. Kowalczyk często zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Zdarzają się wspaniałe bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć zmagania między piłkarzami ligowymi bywają bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa, że są to widowiska nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych orazoglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. ŁKS Łódź oraz Ruch Chorzów jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.