Wisla Krakow vs ŁKS Łódź, wynik meczu: 2-2

Wisla Krakow vs ŁKS Łódź wynik meczu 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Wisla Krakow a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Dnia 2022-10-07 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 13. Zmierzyły się ze sobą Wisla Krakow oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: B. Jaroch 30' 1-0 Luis Fernández 38' 2-0 Nacho Monsalve 56' 2-1 Pirulo 77' 2-2

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 17' M. Mlynski 76' J. Colley 77'

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 53'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Wisla Krakow stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia.

Wierni fani futbolu z entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak I. Lasicki N. Monsalve nierzadko zaserwowały wyśmienitym miłośnikom futbolu emocje z najwyższej półki. Obserwujemy brutalne sytuacje z faulem kończące się żółtą kartką, idealnie wyliczone bramki oraz asysty dodające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami okazują się nader zagorzałe, rzadko bywa, iż są to widowiska usypiające. To też warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz przeglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga. Wisla Krakow i ŁKS Łódź i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Henryka Reymana.