Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-04-01 18:30 miało miejsce spotkanie między Podbeskidzie i ŁKS Łódź - końcowy wynik 1-1

Podbeskidzie - ŁKS Łódź, wynik 1-1. Dnia 2022-04-01 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Podbeskidzie a ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa meczu między Podbeskidzie a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: M. Trąbka 60' 0-1 K. Biliński 62' 1-1

Żółte kartki Podbeskidzie: Goku 55' M. Scalet 58' K. Bilinski 67' J. Bieronski 79'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 34' M. Rozwandowicz 37'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania to P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tejże ligi i piłkarze jak Goku M. Trabka stale gwarantują pierwszorzędnym kibicom wiele niesamowitych wrażeń. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zapadające w pamięć potyczki między graczami okazują się niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko bywa, że są to spotkania nudne. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Podbeskidzie oraz ŁKS Łódź z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.