Mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Odra Opole zakończony wynikiem 0-4 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz Odra Opole zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 0-4.

W dniu 2022-05-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy ŁKS Łódź a Odra Opole.

Gole strzelali: L. Kedziora 8' 0-1 D. Czaplinski 10' 0-2 T. Mikinic 60' 0-3 T. Mikinic 66' 0-4

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 38' J. Tosik 48' O. Koprowski 76'

Żółte kartki Odra Opole: P. Zemlo 11' D. Czaplinski 78' T. Mikinic 78' M. Wrobel 86'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 76'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i a Odra Opole podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dzisiejszych czasach wierni kibice śledzą potyczki w lidze I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak O. Koprowski P. Zemlo nieustannie serwują wyborowym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Zdarzają się książkowe bramki i asysty, nieczyste sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki pomiędzy graczami są bardzo bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że spotkania przynudzają. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz Odra Opole w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.