Spotkanie Nieciecza vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 2-2

Nieciecza vs ŁKS Łódź 2-2. Dnia 2023-04-16 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Nieciecza a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Nieciecza oraz ŁKS Łódź wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: Pirulo 13' 0-1 M. Śliwa 30' 0-2 W. Biedrzycki 53' 1-2

Żółte kartki Nieciecza: T. Zaviyskyi 34' W. Biedrzycki 70' A. Trubeha 76' F. Purece 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: B. Szeliga 20' A. Tutyskinas 57' N. Monsalve 60' M. Kowalczyk 68' R. Pirulo 88'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Nieciecza stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec natomiast ŁKS Łódź podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Bardzo często kibice śledzą ekscytujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak T. Zaviyskyi B. Szeliga nieprzerwanie gwarantują fantastycznym kibicom wiele pozytywnych przeżyć. Nieustannie obserwujemy widowiskowe asysty oraz gole, nieczyste faule, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami okazują się bardzo zajadłe, nie często bywa, że zmagania nas nudzą. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych oraz oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Nieciecza oraz ŁKS Łódź jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.