Na obiekcie Stadion Górnik dnia 2023-04-11 18:30 odbył się mecz pomiędzy Górnik Łęczna i ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Górnik Łęczna oraz ŁKS Łódź wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2023-04-11 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Górnik Łęczna a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: E. Kryeziu 17' 1-0 S. Jurić 90' 1-1

Żółte kartki Górnik Łęczna: D. Gaska 40' S. Cisse 73'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Mokrzycki 35' N. Monsalve 60' A. Tutyskinas 62' R. Pirulo 70' K. Dankowski 75'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny sędzia spotkania to M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Górnik Łęczna zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Tychy 71 i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Coraz częściej oddani kibice futbolu śledzą starcia w lidze I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze jak D. Gaska M. Mokrzycki raz za razem sprawiają kapitalnym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Cieszące oko potyczki pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często zdarza się, że potyczki nie są warte uwagi. Obserwujemy ostre faule kończące się pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Górnik Łęczna oraz ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Górnik.