ŁKS Łódź kontra Cracovia Krakow, wynik meczu 0-2

ŁKS Łódź kontra Cracovia Krakow zakończony wynikiem 0-2.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Cracovia Krakow wynik to 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2023-09-30 13:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Cracovia Krakow.

Gole strzelali: V. Ghiță 14' 0-1 M. Rakoczy J. Atanasov 21' 0-2 K. Śmiglewski

Żółte kartki ŁKS Łódź: Aleksander Bobek 9'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Paweł Jaroszyński 89'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Cracovia Krakow zmierzy się z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Lech Poznan.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Aleksander Bobek Paweł Jaroszyński raz za razem gwarantują kapitalnym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Ustawicznie natrafiamy na zapadające w pamięć gole czy asysty, nieczyste faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy zawodnikami bywają nieustępliwe, nie często bywa, że są to zmagania drętwe. Z tego powodu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa. Udział takich legendarnych drużyn jak ŁKS Łódź oraz Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.