Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz miał miejsce mecz ŁKS Łódź - Jagiellonia: 2-2

ŁKS Łódź - Jagiellonia, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź i Jagiellonia zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2023-09-22 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Jagiellonia.

Gole strzelali: K. Tejan 23' 1-0 Afimico Pululu 40' 1-1 Afimico Pululu 77' 1-2 Jesús Imaz Dani Ramírez 90' 2-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: Bartosz Szeliga 7' Engjell Hoti 28' Marcin Flis 33' Pirulo 36' Engjell Hoti 45'

Żółte kartki Jagiellonia: Sławomir Abramowicz -5' Miłosz Matysik 90' Aurelien Nguiamba 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: Engjell Hoti 45'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia meczu to Daniel Stefanski, Polska. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Radomiak Radom a Jagiellonia podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Coraz częściej oddani fani śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo Bartosz Szeliga Sławomir Abramowicz wielokrotnie zagwarantowały swoim wiernym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Niesamowite zmagania pomiędzy drużynami okazują się zagorzałe, rzadko bywa ostatecznie, że mecze nie są interesujące. Obserwujemy bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, przepiękne sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego fana, żeby śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Udział takich drużyn jak ŁKS Łódź i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.