Dnia 2023-02-12 11:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz miało miejsce spotkanie pomiędzy ŁKS Łódź i Tychy 71 - końcowy wynik 1-1

ŁKS Łódź - Tychy 71, wynik końcowy 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz Tychy 71 zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-02-12 11:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 19. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Tychy 71.

Gole strzelali: K. Wolkowicz 71' 0-1 R. Pirulo 83' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 71'

Żółte kartki Tychy 71: W. Zytek 34' K. Machowski 57' M. Czyzycki 66' K. Skibicki 86' K. Jalocha 90' P. Mikita 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice natomiast Tychy 71 z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Liczni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i piłkarze jak N. Monsalve W. Zytek raz za razem gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Trafiamy na ostre faule, przepiękne asysty oraz gole gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa, iż są to mecze nużące. Warto więc śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych, oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. ŁKS Łódź oraz Tychy 71 i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.

Kliknij i zobacz, co mamy dla Ciebie!