Zaglebie Sosnowiec - ŁKS Łódź, wynik meczu: 1-0

W dniu 2023-04-28 18:30 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Rozwandowicz 9' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 90' M. Fabry 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Monsalve 50' A. Marciniak 61' D. Nowacki 89'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Główny sędzia spotkania to L. Kuźma. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Górnik Łęczna natomiast ŁKS Łódź podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi poczynania w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo D. Guezen N. Monsalve nieustannie serwują fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy drużynami są bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska nas męczą. Regularnie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty oraz gole zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.