GKS Katowice kontra ŁKS Łódź, wynik spotkania - 1-5

Po pierwszej połowie meczu między GKS Katowice i ŁKS Łódź wynik wynosił 0-4. Końcowy wynik meczu to 1-5.

Dnia 2022-11-11 19:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Zmierzyły się GKS Katowice i ŁKS Łódź.

Gole strzelali: M. Kowalczyk 3' 0-1 S. Jurić 33' 0-2 B. Szeliga 39' 0-3 S. Jurić 45' 0-4 M. Trąbka 52' 0-5 J. Arak 60' 1-5

Żółte kartki GKS Katowice: M. Urynowicz 34' G. Janiszewski 38'

Żółte kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu - P. Gryckiewicz. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu GKS Katowice stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź podejmie Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak M. Urynowicz wielokrotnie zagwarantowały fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki między graczami są zaciekłe, niezwykle rzadko okazuje się definitywnie, że są to potyczki nudne. Wielokrotnie trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki, przechodzące do historii gole oraz asysty zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. GKS Katowice i ŁKS Łódź jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.