Na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2022-07-16 18:00 miał miejsce mecz ŁKS Łódź vs GKS Katowice zakończony wynikiem 0-2

ŁKS Łódź vs GKS Katowice 0-2. W dniu 2022-07-16 18:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 1. Zmierzyły się ŁKS Łódź i GKS Katowice.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź a GKS Katowice wynik to 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: O. Repka 8' 0-1 M. Roginić 24' 0-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: D. Kort 64' M. Dabrowski 90'

Żółte kartki GKS Katowice: R. Figiel 33' M. Kolodziejski 45'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice natomiast GKS Katowice zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Wielu kibiców śledzi interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi i piłkarze jak D. Kort R. Figiel nieustannie sprawiają wyborowym kibicom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między graczami są niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się definitywnie, że są to widowiska drętwe. Regularnie zdarzają się wyjątkowe gole i asysty, brutalne faule zakończone wielokrotnie żółtą kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak ŁKS Łódź oraz GKS Katowice z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.