Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 0-1 dnia 2021-09-26 16:00

Sandecja Nowy Sącz kontra ŁKS Łódź 0-1. W dniu 2021-09-26 16:00 na stadionie Stadion MOSiR odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

Gole strzelali: M. Radaszkiewicz 90' 0-1 M. Dabrowski

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Szczepanek 71' B. Szczepanek 85'

Żółte kartki ŁKS Łódź: K. Ebenezer 48' P. Gryszkiewicz 89'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Szczepanek 85'

Główny sędzia meczu - . Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Liczni kibice z zapałem śledzą pasjonujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak B. Szczepanek K. Ebenezer często sprawiają wspaniałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się nader zagorzałe, rzadko bywa, iż są to mecze nudne. Obserwujemy ostre faule, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Sandecja Nowy Sącz i ŁKS Łódź oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Stadion MOSiR.