Mecz między ŁKS Łódź i Arka Gdynia na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2022-10-30 11:40 - wynik 3-1

ŁKS Łódź kontra Arka Gdynia, wynik 3-1. Dnia 2022-10-30 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i Arka Gdynia.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź i Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: O. Haydary 1' 0-1 M. Zebrowski O. Haydary 29' 0-2 O. Haydary N. Monsalve 36' 1-2 M. Trabka B. Szeliga 65' 2-2 K. Dankowski S. Juric 90' 3-2 V. Okhronchuk

Żółte kartki ŁKS Łódź: D. Nowacki 24' A. Marciniak 28'

Żółte kartki Arka Gdynia: K. Skora 49' J. Tomal 67' O. Haydary 78'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Arka Gdynia podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Bardzo często wierni fani futbolu śledzą fascynujące potyczki ligi I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak D. Nowacki K. Skora wielokrotnie zagwarantowały własnym wiernym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Interesujące walki między zawodnikami bywają nader zajadłe, rzadko bywa koniec końców, że są to potyczki statyczne. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, wyśmienite gole czy asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak ŁKS Łódź i Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.