Mecz ŁKS Łódź kontra Resovia Rzeszów, wynik 2-1

ŁKS Łódź kontra Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

W dniu 2023-05-21 10:40 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy ŁKS Łódź a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Pirulo 30' 1-0 P. Janczukowicz K. Chuchro 61' 2-0 B. Garcia 86' 2-1 M. Kalahur

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Tutyskinas 40'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Chuchro 54' B. Garcia 87' B. Garcia 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: B. Garcia 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu ŁKS Łódź stawi czoła Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Nieciecza. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów podejmie Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani futbolu śledzą bardzo interesujące poczynania ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak A. Tutyskinas K. Chuchro wielokrotnie zapewniły wyborowym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często okazuje się, iż są to potyczki usypiające. Systematycznie obserwujemy przechodzące do historii gole czy asysty, bezlitosne faule, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc oglądać spotkania sportowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.