Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-09-18 10:40 miał miejsce mecz Podbeskidzie vs ŁKS Łódź - 1-1

Podbeskidzie vs ŁKS Łódź wynik 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między Podbeskidzie a ŁKS Łódź wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-09-18 10:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Podbeskidzie a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: J. Rodriguez 36' 0-1 Goku 77' 1-1 T. Jodlowiec

Żółte kartki Podbeskidzie: J. Rodriguez 53' J. Simonsen 61' Y. Celtik 85' I. Markov 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 55' M. Lorenc 84' N. Monsalve 85'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu Podbeskidzie stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Sandecja Nowy Sącz.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo interesujące poczynania ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie oraz piłkarze tacy jak J. Rodriguez M. Dabrowski stale gwarantują wyborowym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często żółtą kartką, idealne gole czy asysty, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Wspaniałe potyczki między piłkarzami z ligi okazują się nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, iż są to zmagania drętwe. Dlatego też warto oglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich. Podbeskidzie i ŁKS Łódź i ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.