ŁKS Łódź vs Chrobry Głogów, wynik meczu: 0-1

ŁKS Łódź vs Chrobry Głogów 0-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Chrobry Głogów wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2022-04-22 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy ŁKS Łódź a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: J. Kolenc 87' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 3' J. Kuzma 86'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 15' P. Tupaj 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny sędzia spotkania to J. Przybył. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice a Chrobry Głogów z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Coraz częściej oddani kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Składające się z zdolnych zawodników futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak M. Rozwandowicz M. Michalec często zagwarantowały kapitalnym fanom wiele zapierających dech w piersiach wrażeń. Stale obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi są zajadłe, nie często okazuje się, iż są to potyczki mało interesujące. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. ŁKS Łódź i Chrobry Głogów jak ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.