Resovia Rzeszów vs ŁKS Łódź, wynik meczu: 0-3

Dnia 2022-10-23 13:00 na stadionie Stadion Stal odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa meczu między Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-3.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 62' 0-1 R. Pirulo R. Pirulo 75' 0-2 B. Szeliga R. Pirulo 90' 0-3

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Antonik 47' R. Adamski 68' B. Kwiecien 79'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 56' A. Bobek 85'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Pogoń Siedlce natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Wielu fanów z dużym entuzjazmem śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak K. Antonik M. Trabka systematycznie gwarantują kapitalnym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Systematycznie natrafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe asysty czy gole, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Walki między graczami są bardzo zażarte, rzadko bywa, że są to zmagania nużące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.