Spotkanie ŁKS Łódź vs SKRA Częstochowa, wynik 2-1

W dniu 2022-07-30 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy ŁKS Łódź a SKRA Częstochowa.

Pierwsza część spotkania między ŁKS Łódź oraz SKRA Częstochowa zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: M. Kowalczyk 31' 1-0 P. Sajdak 45' 1-1 P. Janczukowicz 72' 2-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 48'

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter meczu - D. Sulikowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stal Rzeszów. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice z dużym zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak M. Kowalczyk nieprzerwanie serwują swoim wiernym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy widowiskowe asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem dodające smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite walki między graczami bywają nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że potyczki nudzą. Z tego względu warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak ŁKS Łódź oraz SKRA Częstochowa w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.