Mecz Ruch Chorzów kontra ŁKS Łódź, wynik końcowy 3-3

Dnia 2023-03-19 13:45 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Ruch Chorzów a ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Ruch Chorzów oraz ŁKS Łódź wynik wynosił 2-2. Końcowy wynik spotkania to 3-3.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 26' 0-1 R. Pirulo T. Wojtowicz 30' 1-1 K. Kasolik D. Szczepan 37' 2-1 S. Kobusinski M. Dabrowski 45' 2-2 M. Mokrzycki M. Sadlok 81' 2-3 T. Foszmanczyk 90' 3-3

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Baranowski 9' K. Kasolik 59' D. Szczepan 65'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Mokrzycki 45'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Ruch Chorzów zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec natomiast ŁKS Łódź podejmie Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Nieciecza.

W dzisiejszych czasach liczni fani piłki nożnej śledzą bardzo interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników futbolowe zespoły i zawodnicy jak P. Baranowski M. Mokrzycki niejednokrotnie zapewniły wyborowym kibicom wiele wrażeń. Walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż mecze nudzą. Stale obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone bardzo często czerwoną kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Ruch Chorzów oraz ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.