Mecz ŁKS Łódź kontra Nieciecza dnia 2022-09-11 10:40: wynik końcowy 1-1

ŁKS Łódź kontra Nieciecza, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź oraz Nieciecza wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-09-11 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy ŁKS Łódź a Nieciecza.

Gole strzelali: M. Trabka 2' 1-0 K. Dankowski A. Radwanski 50' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: N. Balongo 42' D. Kort 89'

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 42' A. Radwanski 69' A. Kadlec 70'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow natomiast Nieciecza z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Wielu fanów śledzi ciekawe poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i zawodnicy jak N. Balongo W. Biedrzycki nierzadko zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Natrafiamy na spektakularne gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką gwarantujące smaczku całemu widowisku. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają nader bezkompromisowe, nie często zdarza się koniec końców, że widowiska męczą fana. Z tego względu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak ŁKS Łódź oraz Nieciecza w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.