SKRA Częstochowa vs ŁKS Łódź, wynik spotkania - 0-0

Pierwsza połowa meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2021-11-26 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Sobocinski 53' P. Gryszkiewicz 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu SKRA Częstochowa zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie natomiast ŁKS Łódź podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak J. Sobocinski nieprzerwanie serwują wyborowym fanom wrażenia z najwyższej półki. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi są niezwykle zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, iż zmagania nie są warte uwagi. Trafiamy na wspaniałe asysty czy gole, nieczyste faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz oglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.