Spotkanie Odra Opole kontra ŁKS Łódź na obiekcie Stadion Miejski: 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole oraz ŁKS Łódź wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-05 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 17. Zmierzyły się Odra Opole oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: K. Dankowski 14' 0-1 M. Marzec 71' 1-1 S. Jurić 84' 1-2

Żółte kartki Odra Opole: R. Niziolek 57' M. Spychala 73'

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Tutyskinas 22' R. Pirulo 37' D. Nowacki 82'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania to T. Musial. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec natomiast ŁKS Łódź z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa.

Coraz częściej liczna grupa kibiców z entuzjazmem śledzi bardzo interesujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. R. Niziolek A. Tutyskinas nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo niesamowitych emocji. Natrafiamy na przechodzące do historii asysty i bramki, bezwzględne faule dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zapadające w pamięć potyczki między graczami z ligi zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to mecze mało interesujące. To też warto przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych. Odra Opole oraz ŁKS Łódź jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.