Dnia 2022-09-05 18:00 miał miejsce mecz między ŁKS Łódź oraz Górnik Łęczna: wynik 3-2

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna, wynik 3-2. Dnia 2022-09-05 18:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź oraz Górnik Łęczna.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź i Górnik Łęczna zakończyła się 2-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Pirulo 9' 1-0 D. Tkacz 10' 1-1 M. Kowalczyk 17' 2-1 D. Tkacz 48' 2-2 Pirulo 89' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 66' M. Kowalczyk 69'

Żółte kartki Górnik Łęczna: S. Cisse 87' L. Grzeszczyk 89' M. Biernat 90'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Arys. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow. Kolejno natomiast Górnik Łęczna podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 oraz Podbeskidzie.

Kibice śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe oraz zawodnicy jak M. Dabrowski S. Cisse nieustannie zapewniają swoim sympatykom mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania między graczami są zajadłe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, iż spotkania przynudzają. Nieprzerwanie natrafiamy na widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu widowisku. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych,oglądać widowiska sportowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. ŁKS Łódź i Górnik Łęczna i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.