Mecz Zaglebie Sosnowiec - ŁKS Łódź, wynik 0-0

Zaglebie Sosnowiec - ŁKS Łódź zakończony wynikiem 0-0. W dniu 2022-04-16 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Sanogo 4' M. Maslowski 28' P. Bryla 38' J. Ribeiro Oliveira 67'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 64' M. Wolski 83' J. Kuzma 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów liczni fani śledzą pasjonujące starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak V. Sanogo M. Rozwandowicz częstokroć zagwarantowały wyśmienitym kibicom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na bezwzględne faule, książkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają smaczku całemu widowisku. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami bywają zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, iż spotkania nie są warte uwagi. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich iprzeglądać wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Ludowy.