Mecz ŁKS Łódź kontra Sandecja Nowy Sącz, wynik końcowy 3-2

W dniu 2022-04-08 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz wynik to 2-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-2.

 

Gole strzelali: Pirulo 19' 1-0 K. Ibe-Torti 22' 2-0 Ł. Zjawiński 36' 2-1 K. Słaby 74' 2-2 M. Kowalczyk 90' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: O. Koprowski 5' R. Pirulo 28'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: T. Boczek 47' E. Maissa Fall 80'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Zaglebie Sosnowiec, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie.

Liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak O. Koprowski T. Boczek nieustannie sprawiają fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki między drużynami są niezwykle zajadłe, nie często bywa ostatecznie, że potyczki męczą. Obserwujemy wyśmienite bramki i asysty, nieprzepisowe faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonej kartki, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. ŁKS Łódź oraz Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.