Mecz SKRA Częstochowa kontra ŁKS Łódź II, wynik końcowy 3-0

Mecz pomiędzy SKRĄ Częstochowa a ŁKS Łódź II odbył się w sobotę, 3 maja o godzinie 17:00 na Stadionie ul. Loretańska. W tym starciu SKRA odniosła pewne zwycięstwo 3-0 nad drużyną z Łodzi. To było spotkanie należące do 31. kolejki II Ligi - East.

SKRA Częstochowa 3-0 ŁKS Łódź II: Dominacja gospodarzy na Stadionie ul. Loretańska

Mecz rozpoczął się wartko, a gospodarze szybko objęli prowadzenie. Już w 1. minucie O. Wypart strzałem głową umieścił piłkę w siatce, zdobywając pierwszego gola dla SKRA Częstochowa. Kibice oszaleli z radości na trybunach, dopingując swoją drużynę do kolejnych sukcesów.

Trzy minuty później, w 4. minucie, M. Mas podwyższył prowadzenie gospodarzy, ustalając wynik na 2-0. ŁKS Łódź II próbowało odpowiedzieć, ale defensywa SKRA była nie do przejścia, a bramkarz gospodarzy był w doskonałej formie, broniąc groźne strzały gości.

W 16. minucie F. Grzelka wykorzystał doskonałą akcję zespołową i strzałem z ostrego kąta zapewnił SKRA trzeciego gola. Atmosfera na Stadionie ul. Loretańska była niesamowita, a kibice dopingowali swoją drużynę do ostatniego gwizdka sędziego.

Mimo starań ŁKS Łódź II, nie zdołali zmienić wyniku do przerwy, pozostając z trzema bramkami straty. Druga połowa także należała do gospodarzy, którzy kontrolowali grę i nie pozwalali gościom na skuteczne akcje ofensywne.

W drugiej połowie obie drużyny otrzymały żółte kartki za faule i brutalne zagrania. M. Labojko, T. Kubik oraz O. Wypart z SKRA Częstochowa oraz J. Kuzma, Y. Rostami z ŁKS Łódź II zostali ukarani przez sędziego.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla SKRA Częstochowa, zapewniając tym samym gospodarzom ważne trzy punkty w rozgrywkach II Ligi - East. Kibice opuszczali stadion z uśmiechami na twarzach, a zawodnicy SKRA mogli cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa.

Następne mecze dla SKRA Częstochowa to starcia z drużynami Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn oraz Kalisz, natomiast ŁKS Łódź II zmierzy się z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II oraz Jastrzębiem, starając się odnaleźć powodzenie po porażce na Stadionie ul. Loretańska.