Mecz ŁKS Łódź vs Górnik Polkowice zakończony wynikiem 1-1 dnia 2021-10-30 18:30

Dnia 2021-10-30 18:30 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Górnik Polkowice.

Pierwsza połowa meczu między ŁKS Łódź a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: M. Rygaard 31' 1-0 K. Wacławczyk 74' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 45' R. Pirulo 49' O. Koprowski 54' M. Wolski 61'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Bancewicz 27' B. Zoladz 35' B. Zoladz 71'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 71'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Chrobry Głogów a Górnik Polkowice z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Oddani fani śledzą potyczki ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak A. Dominguez M. Bancewicz nader często zapewniły własnym wiernym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się brutalne faule kończące się pokazaniem czerwonej kartki, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące smaczku całemu widowisku. Walki między graczami okazują się niezwykle zażarte, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że spotkania męczą kibica. Warto więc śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Udział takich lubianych drużyn jak ŁKS Łódź i Górnik Polkowice w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.