Spotkanie Widzew Łódź vs ŁKS Łódź na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2021-10-24 16:00 - 2-2

W dniu 2021-10-24 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą Widzew Łódź i ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Widzew Łódź i ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 1-2. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: R. Pirulo 16' 0-1 M. Dabrowski 29' 0-2 P. Stepinski 41' 1-2 T. Dejewski 87' 2-2

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Zielinski 90' K. Karasek 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Wolski 61' O. Koprowski 66' M. Rozwandowicz 66' J. Tosik 87' B. Szeliga 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki ŁKS Łódź: Ricardinho 90'

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Miedz Legnica. Kolejno natomiast ŁKS Łódź zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

Wierni kibice śledzą starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi P. Zielinski M. Wolski często zapewniają wyborowym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy drużynami bywają zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż mecze nudzą kibica. Obserwujemy wyjątkowe asysty i bramki, ostre sytuacje z faulem, które dodają smaczku całemu widowisku. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Widzew Łódź i ŁKS Łódź z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.