Spotkanie Arka Gdynia vs ŁKS Łódź zakończone wynikiem 2-0

Arka Gdynia vs ŁKS Łódź, wynik końcowy 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Arka Gdynia a ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-27 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Arka Gdynia a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: H. Adamczyk 11' 1-0 H. Adamczyk 61' 2-0

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 37' S. Milewski 56' G. Bunoza 88' F. Hiszpanski 89'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 9' J. Kuzma 23' S. Juric 31' R. Pirulo 52' J. Moreno 90'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter spotkania - K. Jakubik. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz natomiast ŁKS Łódź podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Liczni fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak między innymi M. Marcjanik M. Dabrowski raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Zapadające w pamięć zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się niezwykle zagorzałe, rzadko bywa, że widowiska nas męczą. Obserwujemy ostre faule, idealne bramki oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Arka Gdynia i ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.