Spotkanie ŁKS Łódź - Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-0

ŁKS Łódź - Arka Gdynia 1-0. Dnia 2021-10-17 10:40 na stadionie Stadion MOSiR odbył się mecz ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy ŁKS Łódź oraz Arka Gdynia wynik wynosił 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: M. Radaszkiewicz 36' 1-0 A. Dominguez 40' 2-0 A. Dominguez

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 45' R. Pirulo 54' M. Dabrowski 74' M. Koziol 87' N. Monsalve 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: S. Milewski 22' M. Bednarski 51' K. Czubak 79'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 74'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny sędzia meczu - . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Zielona Góra i Miedz Legnica.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów futbolu śledzi poczynania w lidze I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy jak M. Dabrowski S. Milewski częstokroć zagwarantowały wspaniałym sympatykom mnóstwo wrażeń. Ustawicznie trafiamy na idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje na faul, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nader nieustępliwe, nie często okazuje się jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. ŁKS Łódź oraz Arka Gdynia i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion MOSiR.