Resovia Rzeszów vs ŁKS Łódź, wynik spotkania 1-2

Dnia 2022-03-20 11:40 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź.

Pierwsza część spotkania między Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź zakończyła się wynikiem 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: R. Pirulo 23' 0-1 R. Pirulo 36' 0-2 O. Koprowski 70' 1-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: K. Krasa 63'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 29'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy jak K. Krasa M. Dabrowski częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na bezlitosne faule zakończone niejednokrotnie czerwoną kartką, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają nader zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż mecze nudzą fana. Dlatego więc warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Resovia Rzeszów oraz ŁKS Łódź w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.