Na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz ŁKS Łódź vs Chrobry Głogów - wynik końcowy 5-2

Dnia 2023-02-25 19:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21. Zmierzyły się ŁKS Łódź oraz Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Chrobry Głogów wynik wynosił 3-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: K. Dankowski 37' 1-0 Pirulo 38' 2-0 B. Szeliga 43' 3-0 K. Wojtyra 51' 3-1 K. Wojtyra 55' 3-2 Pirulo 63' 4-2 P. Janczukowicz 90' 5-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 49' M. Spremo 50' S. Juric 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 16' P. Mucha 58' M. Bougaidis 74'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu ŁKS Łódź zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stal Rzeszów oraz Ruch Chorzów. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów śledzi potyczki ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak R. Pirulo J. Kuzdra częstokroć zaserwowały fantastycznym fanom mnóstwo wrażeń. Potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, iż zmagania przynudzają. Ustawicznie natrafiamy na przepiękne asysty i bramki, nieprzepisowe sytuacje na faul gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. ŁKS Łódź i Chrobry Głogów jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.