Spotkanie pomiędzy ŁKS Łódź i Widzew Łódź na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2024-02-18 16:30 - 0-2

Wczorajsze starcie pomiędzy ŁKS Łódź a Widzewem Łódź na Stadionie Miejskim LKS Łódź zakończyło się zwycięstwem gości 0-2. Choć pierwsza połowa nie przyniosła bramek, to po przerwie Widzew okazał się skuteczniejszy, zdobywając dwa trafienia i zapewniając sobie cenne punkty w 21. kolejce Ekstraklasy. Mecz odbył się 18 lutego 2024 roku o godzinie 16:30, co oznacza, że rozgrywka miała miejsce dokładnie dzień temu.

Relacja z meczu pomiędzy ŁKS Łódź a Widzew Łódź

W dniu 18 lutego 2024 roku na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź odbyło się starcie pomiędzy miejscowym zespołem, a drużyną Widzew Łódź. Emocje sięgały zenitu, gdyż obie ekipy rywalizujące na co dzień w Ekstraklasie spotkały się w dziewiętnastej kolejce. Sędzią głównym tego widowiska był Szymon Marciniak z Polski.

Relacja

1' - Rozpoczęcie meczu! Od pierwszych minut widać, że obie drużyny są bardzo skoncentrowane i chcą zaprezentować się z jak najlepszej strony.

14' - Pierwsza groźna akcja Widzewa! Fran Álvarez oddaje strzał z dystansu, ale bramkarz ŁKS bez problemu broni.

29' - Pierwsza żółta kartka w meczu dla gości. Sędzia ukarł kartonikiem Fran Álvareza za faul na pomocniku gospodarzy.

45' - Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Pomimo starań obu drużyn, na tablicy wyników nadal 0-0. Czy w drugiej połowie zobaczymy bramki?

54' - Gol! To Widzew otwiera wynik meczu! Jordi Sánchez precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza ŁKS. Asystę notuje Fran Álvarez. 0-1!

57' - Kolejna żółta kartka dla gości. Tym razem kartonik otrzymuje Andrejs Cigaņiks za niebezpieczne zagranie w środku pola.

59' - Adrien Louveau z ŁKS również dostaje żółtą kartkę za faul na skrzydłowym Widzewa.

90' - Gol na wagę trzech punktów! Fábio Nunes z Widzewa strzela drugiego gola w końcówce meczu, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo. Wynik 0-2!

90+3' - Sędzia kończy mecz. Widzew Łódź odnosi zwycięstwo na wyjeździe nad ŁKS. Emocjonujące widowisko do samego końca!

Podsumowując, goście potrafili skutecznie wykorzystać sytuacje i zasłużenie odnieśli zwycięstwo. ŁKS Łódź musi popracować nad skutecznością, aby zaczęło im sprzyjać szczęście w kolejnych meczach.