Chrobry Głogów kontra ŁKS Łódź, wynik spotkania 2-3

Dnia 2022-08-06 18:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 4. Zmierzyły się Chrobry Głogów i ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa meczu między Chrobry Głogów a ŁKS Łódź zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

Gole strzelali: Pirulo 9' 0-1 Pirulo 15' 0-2 M. Bochnak 51' 1-2 M. Kowalczyk 76' 1-3 M. Bochnak 90' 2-3

Żółte kartki Chrobry Głogów: O. Praznovsky 9' M. Bougaidis 32'

Żółte kartki ŁKS Łódź: J. Kuzma 66' M. Trabka 81' P. Janczukowicz 86'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Główny arbiter spotkania - M. Kochanek. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast ŁKS Łódź podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Fani futbolu śledzą starcia ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi i piłkarze jak O. Praznovsky J. Kuzma raz za razem serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu emocje zapadające w pamięć. Walki między drużynami futbolowymi okazują się niezwykle zaciekłe, rzadko zdarza się, iż widowiska nudzą kibica. Obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Dlatego też warto przeglądać spotkania sportowe znanej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich. Chrobry Głogów oraz ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion GOS.