Dnia 2022-08-14 10:40 na stadionie Stadion Stal miał miejsce mecz Stal Rzeszów vs ŁKS Łódź - 1-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Stal Rzeszów oraz ŁKS Łódź wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-08-14 10:40 na stadionie Stadion Stal rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 6 pomiędzy Stal Rzeszów a ŁKS Łódź.

Gole strzelali: B. Szeliga 47' 1-0

Żółte kartki Stal Rzeszów: W. Klos 49' B. Poczobut 53' P. Malecki 70' P. Peksa 82' K. Sadlocha 90'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Kowalczyk 31' N. Monsalve 49'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny sędzia spotkania - K. Jakubik. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Stal Rzeszów stawi czoła Nieciecza, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Stal Mielec.

Bardzo często liczna grupa fanów z dużym zaangażowaniem śledzi potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak W. Klos M. Kowalczyk raz za razem zaserwowały wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy bezwzględne faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Walki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się, że są to mecze nudne. To też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Stal Rzeszów oraz ŁKS Łódź i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Stal.