ŁKS Łódź kontra Pogon Szczecin, wynik meczu 1-0

Dnia 2023-08-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy ŁKS Łódź a Pogon Szczecin.

Po pierwszej połowie meczu między ŁKS Łódź a Pogon Szczecin wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Engjell Hoti 90' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: Dawid Arndt -5' Jakub Letniowski 17'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Wojciech Lisowski 39' Vahan Bichakhchyan 41' Alexander Gorgon 45' João Gamboa 55'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia meczu to Piotr Lasyk, Polska. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Raków Częstochowa natomiast Pogon Szczecin zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Korona Kielce.

Bardzo często liczni fani śledzą fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak Dawid Arndt Wojciech Lisowski nierzadko zaserwowały własnym entuzjastom futbolu wiele emocji. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne asysty oraz gole gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Walki między drużynami futbolowymi są nader bezkompromisowe, rzadko okazuje się koniec końców, iż są to widowiska mało interesujące. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych i śledzić mecze futbolowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak ŁKS Łódź i Pogon Szczecin w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.