Spotkanie między ŁKS Łódź oraz Wisla Krakow zakończone wynikiem 3-2 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz

ŁKS Łódź kontra Wisla Krakow, wynik 3-2. Dnia 2023-05-05 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się ŁKS Łódź oraz Wisla Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania między ŁKS Łódź oraz Wisla Krakow wynik wynosił 2-2. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 11' 1-0 Ángel Rodado 26' 1-1 Luis Fernández 36' 1-2 Pirulo 41' 2-2 B. Szeliga 53' 3-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Trabka 42' K. Dankowski 48' N. Monsalve 61'

Żółte kartki Wisla Krakow: A. Rodado 29' B. Jaroch 47' I. Lasicki 67' J. Igbekeme 81' V. Basha 90'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny arbiter meczu to D. Stefanski. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź stawi czoła Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Arka Gdynia a Wisla Krakow zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani śledzą poczynania ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak M. Trabka A. Rodado często serwują fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się nieczyste faule zakończone niejednokrotnie pokazaniem żółtej kartki, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe zapewniające wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania między graczami bywają niezwykle zaciekłe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że spotkania nudzą fana. To też warto śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. ŁKS Łódź oraz Wisla Krakow jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.