Spotkanie ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz - 1-0

ŁKS Łódź vs Stal Rzeszów 1-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź a Stal Rzeszów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2023-03-12 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23. Zmierzyły się ŁKS Łódź oraz Stal Rzeszów.

Gole strzelali: V. Okhronchuk 90' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Mokrzycki 29' V. Okhronchuk 75' K. Dankowski 81' P. Janczukowicz 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: P. Oleksy 14' P. Glowacki 40' B. Poczobut 41' D. Michalik 58' D. Marczuk 82' D. Olejarka 87'

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Główny sędzia spotkania to . Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Stal Rzeszów zmierzy się z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Bardzo często mnóstwo kibiców z zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Złożone z zdolnych obrońców i napastników drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak M. Mokrzycki P. Oleksy wielokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom wiele wrażeń. Trafiamy na wyśmienite asysty oraz sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje z faulem gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż widowiska nas nudzą. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych i przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. ŁKS Łódź i Stal Rzeszów i ich udział w I Liga gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.