Najciekawsze transfery poprzedniego okienka na świecie

Erling Haaland (BoRosja Dortmund-->Manchester City)

Zdecydowanie 22-letni Norweg jest bohaterem jednego z najbardziej hitowych ruchów transferów ostatniego okienka. Przeniósł się on z niemieckiej Borussi Dortmund do mistrza Anglii Manchesteru City za kwotę opiewającą na zaledwie 60 mln euro. Haaland z miejsca stał się czołową gwiazdą drużyny, strzelając aż 20 bramek w zaledwie 13 spotkaniach. Jest to, nie oszukujmy się, wręcz niebotyczny wynik i nie zapowiada się na to, by syn norweskiej legendy miał się w ogóle zatrzymać. Erling ma wszystko by stać się jednym z najlepszych piłkarzy w historii.

Robert Lewandowski (Bayern Monachium-->FC Barcelona)

W możliwość dokonania się tego transferu początkowo nie wierzył dosłownie nikt. Bowiem klub z Katalonii od wielu lat boryka się z ogromnymi problemami o charakterze finansowym. A tu boom, wszystko złożyło się w taki sposób, że kapitan reprezentacji Polski trafił do nowego zespołu. Lewy pokazuję klasy od samego początku swojej przygody z hiszpańskim gigantem. Do tej pory udało mu się strzelić 14 bramek i dołożyć 3 asysty. Jest liderem klasyfikacji strzelców La Liga z wynikiem 9 goli. Polak poza wybitnymi umiejętnościami wniósł do szatni Barcy ogromne doświadczenie i widać, że jego współpraca z klubowymi partnerami jak do tego czasu przebiega niemalże idealnie.

Gabriel Jesus (Manchester City-->Arsenal)

Jego decyzja o zmianie klubu z City na Kanonierów była wręcz perfekcyjna. Brazylijczyk odnalazł się w nowej drużynie wyśmienicie. Strzelił na wszystkich frontach 5 bramek, do czego dołożył aż 4 asysty, a jego gra wygląda jak z nut. Ponadto wniósł do szatni dla niej niespotykanego, mentalność zwycięzcy, która w pozytywny sposób podziałała na nowych kolegów. Na plus działa także jego bardzo dobra znajomość z trenerem Londyńczyków, Mikelem Artetą. Obie strony zdecydowanie zyskały na tej transakcji.

Jules Kounde (FC Sevilla-->FC Barcelona)

Francuski stoper łączony był z londyńską Chelsea, jednak ostatecznie trafił do 26-krotnych mistrzów Hiszpanii. Wynikało to z ogromnej chęci do uczestniczenia w projekcie prowadzonym przez legendę klubu Xaviego. 23-latek został sprowadzony do Katalonii w bardzo rozsądnej cenie, bowiem Sevilla otrzymała za niego zaledwie 50 milionów euro, co jest mniejszą kwotą niż sama wartość gracza. Jules od debiutu stał się ostoją defensywy, co było niezwykle widać w rewanżowym meczu przeciwko Interowi, w trakcie którego stopera zabrakło, a Barca straciła 2 naprawdę kuriozalne bramki.

Antonio Rudiger (FC Chelsea-->Real Madryt)

Kapitalny ruch w wykonaniu mistrzów Hiszpanii, zwłaszcza że Niemiec przyszedł do klubu bez odstępnego. Jest to wręcz nieocenione wzmocnienie linii defensywnej Królewskich. Posiadanie tej klasy stopera jest wręcz przeogromną wartością dodatnią. Były gracz londyńskiej Chelsea zdążył już zyskać sobie sympatię nowych fanów za pomocą swojej niezwykle solidnej gry. Zdecydowanie Rudiger posiada wszelkie cechy, aby stać się jednym z przyszłych liderów Realu Madryt.

Interesują Cię zakłady sportowe dla pełnoletnich? Sprawdź ofertę Betfan. Znajdziesz w niej wiele spotkań z różnych sportowych dyscyplin. Obstawisz także mecze ze zbliżającego się mundialu w Katarze.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018