ŁKS Łódź vs Sandecja Nowy Sącz, wynik meczu - 1-0

ŁKS Łódź vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 1-0. Dnia 2022-10-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz.

Pierwsza połowa spotkania między ŁKS Łódź a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: P. Janczukowicz 63' 1-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 22' M. Lorenc 37'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: L. Kosakiewicz 34' B. Kasprzak 51' S. Lusiusz 55'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole. Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Podbeskidzie.

Wierni fani z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych obrońców/napastników piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak M. Dabrowski L. Kosakiewicz stale gwarantują wyśmienitym fanom wiele emocji. Walki między graczami zdarzają się zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to mecze usypiające. Obserwujemy wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. ŁKS Łódź i Sandecja Nowy Sącz oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.