Mecz pomiędzy ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy ŁKS Łódź oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-08-10 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: K. Dankowski 3' 1-0 M. Trąbka 7' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 12'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Koj 55'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia spotkania to S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź stanie naprzeciw Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i Stal Mielec a Puszcza Niepołomice z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Stal Stalowa Wola.

Bardzo często liczni kibice śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo M. Dabrowski M. Koj nieustannie zapewniają wyborowym kibicom emocje sięgające zenitu. Bardzo często trafiamy na ostre sytuacje z faulem kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zażarte, nie często okazuje się koniec końców, iż są to spotkania drętwe. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak ŁKS Łódź oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.