Spotkanie pomiędzy ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz dnia 2022-03-09 17:00 - wynik końcowy 2-0

ŁKS Łódź kontra Puszcza Niepołomice wynik 2-0. W dniu 2022-03-09 17:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Nacho Monsalve 54' 1-0 Nacho Monsalve 61' 2-0

Żółte kartki ŁKS Łódź: R. Pirulo 2' M. Dabrowski 41' Samu Corral 66' Ricardinho 74' M. Wolski 81'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 45' G. Kobylak 64'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu ŁKS Łódź stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Oddani fani futbolu z zapałem śledzą niezwykle interesujące starcia w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak między innymi R. Pirulo E. Thiakane nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Zdarzają się bezwzględne sytuacje na faul kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu wydarzeniu. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami bywają niezwykle bezkompromisowe, nie często bywa, że są to potyczki usypiające. Warto więc przeglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.